Djkjdtwm

 День працівника освіти

7 жовт. 2013
Відбулося свято з нагоди Дня працівників освіти

       4 жовтня  2013 року відбулося районне свято з нагоди Дня працівника освіти. Це  свято – ще одна можливість сказати гарні, добрі слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце дітям, сіє в їхні душі зерна добра, вдячності, любові до ближнього та України.  Це люди, від яких залежить найдорожче що у нас є – наше майбутнє і надія. 

    Гостей, педагогів та усіх, хто має відношення до освіти на святі радо зустрічали вихованці Н.Ворітської школи- інтернату , які дарували присутнім безліч приємних емоцій.

      Працівників управління освіти, молоді та спорту та всіх педагогів району привітали голова районної державної адміністрації Култан В.М,  голова районної ради Малильо  В.В.  Гостем свята був запрошений начальник  Головного управління МНС України в Закарпатській області,  депутат  Закарпатської обласної ради Мирослав Васильович Щербей. За вагомий внесок у реалізації  державної політики у галузі національної освіти,  досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти грамотою Закарпатської обласної ради   були нагороджені :

-         завідуюча районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Воловецької райдержадміністрації Соловій Валентина Михайлівна;

-         заступник директора з навчально-виховної роботи  Воловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хміль Олена Михайлівна;

-         вчитель математики  Кічернянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дупин Олена Іванівна

   «День вчителя – це чудова можливість подякувати усім тим, чиїми руками й талантом виховання твориться наше майбутнє. Маю надію, що кожен із присутніх тут у залі запалив у своїх учнях ту іскру, яка в майбутньому приведе їх до благородних звершень. Без перебільшень можу запевнити, що навчальні заклади Воловецького району можуть пишатися такими педагогами», – зауважив у своєму виступі начальник управління освіти, молоді та спорту Попелич В.М., який нагородив вчителів грамотою управління освіти, молоді та спорту Воловецької районної державної адміністрації .

    Кожного року традицією на святі є посвята молодих спеціалістів . Так з напутнім  словом  звернулася   Ветеран педагогічной ниви ,  відмінник освіти , вчитель-методист  Ряшко Віра Василівна.