Djkjdtwm

 “Ми — таланти твої, Закарпаття”

24 вер. 2013
Вітаємо переможців і бажаємо їм творчих успіхів.

   

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 21 вересня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості “ПАДІЮН” зібралися обдаровані діти з усієї області. Тут стартував ІІ етап фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості “Ми — таланти твої, Закарпаття”.

 

У конкурсі взяли участь понад 90 дітей з усіх районів Закарпаття. Юнаки та дівчата змагалися у двох вікових категоріях: 8–11 років та 12–15 років. Творчість учасників оцінювали у трьох конкурсних номінаціях: «Сучасний спів», «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво».

 

Воловеччину представляли –  сольний спів : Олена Малюта ( Н.Ворітська школа – інтернат), Христина Мигович (Гукливська ЗОШ І-ІІ ст.); образотворче мистецтво : Юрій Щобак (Гукливська ЗОШ І-ІІ ст.).., Каріна Кравець ( ЦПРДТ); декоративно-ужиткове мистецтво: Халус Катерина, Тетяна Турецька (ЦПРДТ). 

Згідно з Положенням про проведення Конкурсу в номінації «Сучасний спів» учасників оцінено за якістю виконання двох різнопланових пісень, у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво» – за представленими зразками виготовлених заздалегідь робіт та виконанням творчих конкурсних завдань за темою «На крилах бабиного літа».

У кожній з цих категорій за перемогу змагались по 18 учасників .

У номінації «Образотворче мистецтво»( вікова категорія 12 – 15 років)   ІІ місце виборов Щобак Юрій, учень  8 класу Гукливської ЗОШ І-ІІ ст..

У номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» (вікова категорія 12 – 15 років)

ІІ місце присуджено Халус Катерині, вихованці гуртка «Дизайн одягу»  Центру позашкільної роботи і дитячої творчості , керівник  Піньо Т.Ф.

 

Вітаємо переможців і бажаємо їм творчих успіхів.