Djkjdtwm

 

Акція «16 днів проти насилля»

3 груд. 2015
В рамках акції у Воловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів 25 листопада практичним психологом школи Бабцем В.М. було проведено брифінг

 З 25 листопада по 10 грудня у школах району проходить акція «16 днів проти насилля». Мета якої привернення уваги до актуальної для українського суспільства проблеми  - подолання насильства в сім’ї.

В рамках акції у Воловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів 25 листопада практичним  психологом школи Бабцем В.М. було проведено брифінг, в роботі якого взяли участь  завідувачка районною психолого-медико-педагогічною консультацією Гвоздак С.І., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пазюк Н.М., начальник відділу сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Беца Т.М.,  працівник  Воловецького відділення поліції Безега  І.В. та  вчителі  школи.  З виступом про причини насилля у шкільному середовищі і як запобігти агресивним проявам виступили заступник директора  школи  з навчально-виховної  роботи Дробок Н.Ю. та голова методичного об’єднання вчителів початкових класів Яремчук О.І. На  актуальність  даної  проблеми  в  суспільстві звернув увагу практичний психолог  Бабець  В. М. та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пазюк Н.М. Учні школи під керівництвом заступника директора з виховної роботи Плавяник Н.М. у поетичній формі висловили свою позицію щодо насильства у суспільстві.