Djkjdtwm

 

Нарада із завідуючими дошкільних навчальних закладів району

21 січ. 2016
21 січня 2016 року відбулася нарада із завідуючими дошкільних навчальних закладів району

21 січня 2016 року відбулася нарада із завідуючими дошкільних навчальних закладів району. Основними питаннями були річна звітність за формою № 85-к, затвердження примірної номенклатури справ ДНЗ, організація харчування дітей, підсумки проведення конкурсу „Кращий дошкільний навчальний заклад” у 2015 році, атестація педагогічних працівників.

         На нараду була запрошена завідувач архівного сектору Воловецької РДА Гурзан М. М., яка детально ознайомила завідуючих з вимогами щодо оформлення номенклатури справ.

         В.о.начальника відділу освіти Вінтонович Г.І. наголосила, що у зв’язку з загостренням епідемічної ситуації з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в Україні, необхідно щоденно інформувати відділ освіти про кількість відсутніх дітей у дошкільному закладі.  

Спеціаліст відділу освіти Брецко Н.М.  надала методичні роз’яснення щодо складання річної звітності по формі № 85-к,  атестації педагогічних працівників. Також були підведені підсумки конкурсу „Кращий дошкільний навчальний заклад” у 2015 році. Завідуючі Воловецького ДНЗ № 3   Павлович Н.М. та Жденіївського ДНЗ Ціфринець С.В., колективи яких стали переможцями районного етапу, поділилися з присутніми колегами досвідом роботи. Слід відмітити, що колектив Жденіївського ДНЗ зайняв ІІ місце в обласному етапі конкурсу і був нагороджений Почесною грамотою департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА та цінним подарунком.