Djkjdtwm

 

Музеї – на службі національно-патріотичного виховання молоді

25 лют. 2016
Відбувся семінар керівників музеїв

Музеї – на службі національно-патріотичного виховання молоді

       У вихованні  почуття національної гідності велике значення має правдиве висвітлення історії культури та освіти народу, повернення до культурних надбань минулого, відкриття невідомих сторінок нашої спадщини. Це відбувається на уроках та позаурочних заходах  з історії, права, української мови, позашкільних заходах.

       Велику роль у цьому відіграють створення у навчальних закладах музеїв. Так, відбулося  методичне об’єднання керівників  шкільних музеїв на базі Воловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.  Екскурсоводи, учні 6 класу, під керівництвом керівника музею, вчителя історії Зенинця В.В. провели змістовну та цікаву екскурсію свого музею.  Експозиції та експонати музею  зібрані учнями на протязі багатьох років. 

       Хвилюючим та актуальним був проведений виховний захід учнями 8-10 класів «Ніхто не забутий». Вміло пов’язані події, які відбувалися на Закарпатті у 1939 році та подіями сьогодення в Україні. 

        Директор  центру позашкільної роботи та дитячої творчості Тидір Т.В. та методист Чорней Л.В. підготували та вручили присутнім методичні рекомендації по організації шкільних музеїв. Зав. Методкабінетом Соловій  наголосила на необхідності розвивати музейну справу у навчальних закладах та нагородила грамотою відділу освіти Зенинця В.В.