Djkjdtwm

 

Колегія відділу освіти

2 квіт. 2016
30 березня відбулося відкрите засідання колегії відділу освіти

Відбулася колегія відділу освіти

  30 березня 2016 року відбулася  відкрита колегія відділу освіти на якій розглядалися питання щодо дотримання керівниками шкіл вимог Інструкції з ведення ділової документації.  З інформацією про стан ведення  ділової документації в закладах району виступила  спеціаліст з кадрових питань відділу освіти Повідайчик С.О.  Досвідом роботи з цього питання поділилися директори Голянич О.Ф. (Н.Ворітська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ряшко Н.Ю, (Н.Ворітська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.).    В роботі колегії взяла участь завідувачка архівного сектору райдержадміністрації  Гурзан М.М. Вона надала  рекомендації щодло створення номенклатури справ в закладах освіти, збереження архіву школи.

     Розглядалося питання про звернення громадян. Соловій В.М., завідувачка райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації доповіла про виконання  Закону України «Про звернення громадян»  у навчальних закладах та відділі освіти.

       В. о.  начальника відділу освіти  райдержадміністрації Вінтонович Г.І. проінформувала учасників колегії про хід виконання рішень попередньої колегії та підбила підсумок роботи .