Djkjdtwm

 

Фізкультурні хвилинки на уроках 1-4 класах

27 трав. 2014
З метою широкої популяризації досвіду роботи з питань ефективної організації роботи з питань дотримання рухового режиму учнів початкових класів, збереження їх здоров’я та відповідно до плану роботи Міністерства на 2014 рік, Міністерство спільно з освітнім Інтернет - порталом «Педагогічна преса» оголосила проведення огляду кращих відеоматеріалів за темою «Фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах» (до 1,5 хв).

 Шановні освітяни! Не будьте байдужими, цікаві фізкультхвилинки вже розміщені на  освітянському        сайті  ПедПреса    http://pedpresa.com.ua/vote10/?cat=17 

 Голосуйте, підтримайте учасників . Існують проблеми з надходженням листів-підтверджень на російський   поштовий домен mail.ru (а також на додаткові домени цієї поштової системи: inbox.ru, list.ru, bk.ru, mail.ua)

Усі інші поштові сервери працюють нормально.

     Просимо не голосувати із зазначених поштових доменів. Ми виконали всі технічні вимоги поштового сервісу mail.ru, тож якщо Ви вирішили проголосувати через пошту mail.ru і Вам не надійшов лист-підтвердження, скаржитись треба адміністрації mail.ru. Проте краще користуватись національними поштовими системами: ukr.net, i.ua, bigmir.net, meta.ua.